Ремонт кондиціонера Chevrolet

Наша СТО проводить ремонтні роботи різних ключових механізмів сучасних автомобілів. Тому вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера Chevrolet – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Нині кількість автомайстерень дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Chevrolet варто виконувати у тих, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається ставати краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Chevrolet нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Chevrolet, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Chevrolet у нашій автомайстерні?

Як правило, поломки таких відповідальних вузлів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Chevrolet.

Здійсненню власне ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка проводиться компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла можна робити ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані майстри нашої СТО проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Chevrolet, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Chevrolet – це набір операцій, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автівки. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Chevrolet. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже тривалий період взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Chevrolet та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.