Ремонт кондиціонера Geely

Наша СТО робить ремонт різних важливих вузлів сучасних автівок. Якщо вам треба зробити професійний ремонт кондиціонера Geely – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз чисельність автосервісів доволі велике. Але ремонт кондиціонера Geely треба робити в тому сервісі, який гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера Geely нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Geely, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Geely у нашій майстерні?

Найчастіше поломки таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Geely.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан вузла, визначити конкретні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату можна здійснювати ремонт. Спочатку досвідчені майстри нашої СТО проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та різних абразивів. У ході ремонту кондиціонера Geely, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • витік палива або інших рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Geely – це група дій, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих деталей, що зносилися. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Geely. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Geely та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top