Ремонт кондиціонера GMC

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи різних ключових агрегатів сучасних автомобілів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера GMC – ви звернулися за адресою.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні чисельність СТО доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера GMC треба виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера GMC нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонту.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера GMC, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера GMC у нашій фірмі?

Найчастіше поломки таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. При використанні авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, проблеми з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього не допускати подібного, виконуючи регламентні перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих авто та подалі відстрочити ремонт кондиціонера GMC.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан агрегату, виявити наявні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного вузла треба здійснювати ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від пилу та різних абразивів. У ході ремонту кондиціонера GMC, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання палива або інших автомобільних рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера GMC – це сукупність заходів, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат досить дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера GMC. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера GMC та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top