Ремонт кондиціонера GWM

Наша автомайстерня здійснює ремонт різних ключових агрегатів сучасних автівок. Тому вам потрібен професійний ремонт кондиціонера GWM – ви звернулися за адресою.

Чому потрібно вибрати нас?

Нині число СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера GWM необхідно виконувати у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а окрім того має чималий досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера GWM нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з чималим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера GWM, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера GWM у нашій фірмі?

Як правило, збої в роботі таких відповідальних агрегатів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми при русі, складнощі з пуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність агрегатів авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера GWM.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, виявити конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла треба виконувати ремонт. Насамперед досвідчені фахівці нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера GWM, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера GWM – це група заходів, що націлені на забезпечення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера GWM. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки тривалий період взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера GWM та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top