Ремонт кондиціонера Honda

Наша автомайстерня робить ремонт різних важливих вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Honda – обирайте наші послуги.

Чому слід вибрати нас?

Зараз кількість СТО дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Honda слід виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне ставати краще.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Honda нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з великим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Honda, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Honda у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при їзді, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Honda.

Виконанню самих ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, визначити наявні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла треба виконувати ремонт. Спочатку компетентні фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера Honda, всі деталі знежирюються, перевіряється їх поточний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. За рахунок цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • протікання пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Honda – це комплекс заходів, які націлені на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Honda. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Honda та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top