Ремонт кондиціонера Isuzu

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи різних ключових механізмів сучасних автівок. Тому вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Isuzu – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Зараз чисельність автомобільних сервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Isuzu варто виконувати у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша компанія має усе це, а також має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Isuzu нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі ремонтники з чималим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Isuzu, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Isuzu у нашій майстерні?

Найчастіше несправності таких відповідальних компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з запуском двигуна, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Isuzu.

Проведенню самих ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, виявити конкретні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла можна виконувати ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Isuzu, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастилом. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік бензину або інших рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Isuzu – це сукупність операцій, що націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь виходить доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Isuzu. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Isuzu та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top