Ремонт кондиціонера Jaguar

Наша СТО виконує ремонт різних відповідальних агрегатів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Jaguar – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Зараз число СТО досить велике. Але ремонт кондиціонера Jaguar варто виконувати у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша СТО має усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера Jaguar нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Jaguar, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Jaguar у нашій автомайстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні ТО. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Jaguar.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, визначити наявні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату треба проводити ремонт. Насамперед досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Jaguar, всі складові знежирюються, перевіряється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Jaguar – це набір заходів, які націлені на повернення повної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Jaguar. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Jaguar та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top