Ремонт кондиціонера Lincoln

Наша автомайстерня здійснює ремонт різних важливих агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Lincoln – обирайте наші послуги.

Чому краще вибрати нас?

Нині кількість автомайстерень доволі велике. Але ремонт кондиціонера Lincoln необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До головних причин доручити ремонт кондиціонера Lincoln нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Lincoln, причому як на вузли, так і на роботу. Наша майстерня відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Lincoln у нашій компанії?

Як правило, несправності таких відповідальних агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різні відхилення, включаючи шуми при русі, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Lincoln.

Здійсненню власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, знайти конкретні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Спершу компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та різних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Lincoln, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Lincoln – це сукупність дій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Lincoln. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Lincoln та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.




Scroll to top