Ремонт кондиціонера McLaren

Наша автомайстерня проводить ремонтні роботи різних важливих агрегатів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера McLaren – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні число автосервісів досить велике. Але ремонт кондиціонера McLaren варто виконувати в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато добрих відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера McLaren нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера McLaren, причому як на запчастини, так і на роботу. Наша майстерня несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера McLaren у нашій автомайстерні?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих агрегатів транспортного засобу відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, складнощі з запуском мотору, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи своєчасні перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера McLaren.

Виконанню самих ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, визначити наявні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла необхідно здійснювати ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані фахівці нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера McLaren, всі складові обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера McLaren – це сукупність дій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера McLaren. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера McLaren та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top