Ремонт кондиціонера Mini

Наш сервіс проводить ремонт різних важливих вузлів сучасних авто. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Mini – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Зараз кількість автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Mini варто виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До ключових причин делегувати ремонт кондиціонера Mini нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні майстри з чималим досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Mini, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Mini у нашій фірмі?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, складнощі з запуском двигуна, виникає відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього не допускати подібного, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Mini.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, виявити наявні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена несправність конкретного вузла треба робити ремонт. Спочатку кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера Mini, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастилом. За рахунок цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт кондиціонера Mini – це сукупність заходів, які спрямовані на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких елементів, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Mini. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довгий час працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Mini та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top