Ремонт кондиціонера Saab

Наша компанія виконує ремонтні роботи багатьох важливих агрегатів сучасних авто. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Saab – ви звернулися за адресою.

Чому ми?

Зараз число автомайстерень досить велике. Але ремонт кондиціонера Saab варто виконувати в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин довірити ремонт кондиціонера Saab нашим фахівцям відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично відвідують профільне навчання, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Saab, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Saab у нашій майстерні?

Зазвичай поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, труднощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи своєчасні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність комплектуючих авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Saab.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, знайти конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонтні роботи. Спершу досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних відкладень. У процесі ремонту кондиціонера Saab, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Saab – це сукупність заходів, що спрямовані на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Saab. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо демократичні ціни на них, оскільки довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Saab та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top