Ремонт кондиціонера Seat

Наша компанія робить ремонтні роботи багатьох відповідальних компонентів сучасних автівок. Тому вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера Seat – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Сьогодні кількість автомобільних сервісів доволі велике. Проте, ремонт кондиціонера Seat необхідно робити в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив багато хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається не стояти на місці.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Seat нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з чималим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Seat, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Seat у нашій майстерні?

Як правило, поломки таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. При використанні авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, проблеми з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Seat.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату необхідно робити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Seat, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Seat – це група дій, що спрямовані на повернення повноцінної працездатності авто. Пошкоджений агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна окремих елементів, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Seat. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Seat та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top