Ремонт кондиціонера Subaru

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт кондиціонера Subaru – ви звернулися за адресою.

Чому краще вибрати нас?

Зараз кількість СТО досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Subaru варто робити в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має чималий досвід, прагне удосконалюватися.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера Subaru нашим майстрам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Subaru, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Subaru у нашій компанії?

Зазвичай несправності таких відповідальних компонентів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність агрегатів авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Subaru.

Виконанню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, знайти конкретні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла треба здійснювати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивів. У ході ремонту кондиціонера Subaru, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, варто обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • підтікання палива або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Subaru – це набір заходів, які націлені на забезпечення повної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Subaru. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Subaru та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top