Ремонт кондиціонера Toyota

Наша СТО проводить ремонтні роботи різних ключових агрегатів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Toyota – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому краще вибрати нас?

Зараз чисельність автосервісів доволі велике. Але ремонт кондиціонера Toyota необхідно робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається удосконалюватися.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера Toyota нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з чималим досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Toyota, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Toyota у нашій автомайстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, складнощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи регламентні перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Toyota.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан агрегату, визначити наявні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонтні роботи. Спершу компетентні фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Toyota, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх поточний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, потрібно обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання палива або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Toyota – це група операцій, які спрямовані на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна деяких елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, приміром здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Toyota. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Toyota та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top