Ремонт кондиціонера Vauxhall

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт різних ключових вузлів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Vauxhall – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні кількість СТО досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Vauxhall необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До основних причин доручити ремонт кондиціонера Vauxhall нам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для проведення ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Vauxhall, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наша майстерня відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Vauxhall у нашій фірмі?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з запуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність агрегатів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Vauxhall.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, виявити конкретні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Насамперед досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивів. На початку ремонту кондиціонера Vauxhall, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний стан. Від ретельності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Vauxhall – це сукупність дій, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автосервіс застосовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Vauxhall. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, бо тривалий період співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт кондиціонера Vauxhall та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top