Ремонт кондиціонера Volkswagen

Наша автомайстерня здійснює ремонтні роботи різних важливих компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт кондиціонера Volkswagen – скористайтеся нашими послугами.

Переваги нашої компанії

Зараз чисельність автомобільних сервісів досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Volkswagen необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Volkswagen нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Volkswagen, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих ремонтних робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Volkswagen у нашій автомайстерні?

Найчастіше поломки таких відповідальних компонентів автівки відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Volkswagen.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, знайти наявні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. На старті ремонту кондиціонера Volkswagen, всі деталі знежирюються, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • витік пального або інших рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Volkswagen – це група операцій, що спрямовані на повернення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Volkswagen. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Volkswagen та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top