Ремонт стартера ВАЗ

Наша компанія здійснює ремонт багатьох важливих агрегатів сучасних автомобілів. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера ВАЗ – скористайтеся нашими послугами.

Чому варто вибрати нас?

Нині чисельність автосервісів дуже велике. У будь-якому випадку ремонт стартера ВАЗ треба виконувати у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера ВАЗ нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з чималим досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера ВАЗ, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт стартера ВАЗ у нашій компанії?

Зазвичай збої в роботі таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи шуми при їзді, труднощі з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, виконуючи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність механізмів автомобіля та подалі відстрочити ремонт стартера ВАЗ.

Здійсненню власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити наявні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка виконується професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла треба виконувати ремонт. Спершу кваліфіковані працівники нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивних речовин. У ході ремонту стартера ВАЗ, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера ВАЗ – це група операцій, які націлені на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна окремих комплектуючих, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера ВАЗ. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера ВАЗ та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top