Ремонт генератора Audi TT RS

В потрібний час зроблене ТО та/або професійні ремонтні роботи авто – гарантія його ефективної працездатності, а також загальною довговічності та украй важливої безпеки. Через це будь-якому автовласнику треба знайти СТО, де фахівці обов’язково допоможуть з різними поломками, а в ідеалі – мають необхідний досвід роботи як з вашою маркою та моделлю автомобіля, так й агрегатом, що зламався. Якщо вам потрібен ремонт генератора Audi TT RS, сміливо звертайтеся у нашу компанію.

Врахування специфіки конкретного авто

Перелік ключових вузлів сучасних автівок зазвичай майже ідентичний. Першопричини дефектів також типові:

 • неналежний стан доріг;
 • низька якість бензину на АЗС;
 • специфіка водіння, у тому числі агресивний стиль;
 • недотримання правильного графіку проведення ТО;
 • звичайний фізичний знос агрегатів з часом або пробігом;
 • випадки аварій і тощо.

Але навіть незважаючи на це на практиці ремонт генератора Audi TT RS має немало відмінностей від усунення таких же дефектів агрегатів як на автомобілях інших виробників, так й на інших моделях такої ж марки. Часто різний підхід до обслуговування передбачається навіть стосовно до такої ж, яка відрізняється лише за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється ціна ремкомплекта, запчастин, а також самих вузлів. Також дуже різною є доступність запасних частин. Наступний момент – власне сама схема агрегатів, їх розташування в автівці конкретного бренду та моделі. Якраз тому краще за все довіряти ремонт генератора Audi TT RS як майстрам з відповідним практичним досвідом, так й майстерні, що спеціалізується на обслуговуванні конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші головні плюси

Автосервіс успішно ремонтує генератора Audi TT RS багато років. Наші майстри не відмовляються від роботи будь-якої складності. До ключових причин вибрати наші послуги відноситься:

Широкий асортимент витратних матеріалів. Частина з них розташовується на власних складах або безпосередньо на СТО, всі інші – оперативно доставляються від надійних партнерів, включаючи кінцевих виробників та/або їх партнерів.
Сучасне устаткування та прилади для здійснення точної діагностики, сервісу та самих ремонтних робіт. Вони дають можливість уникнути рутини, прискорити роботу, підняти загальну ефективність усунення несправностей автівки клієнта.
Демократичні ціни на необхідні деталі та вузли, що потребують заміни. Наша СТО взаємодіє з дилерами та виробниками, проводить закупівлі за оптовими цінами, що забезпечує солідну економію клієнтам, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша фірма заявляє, що робить ремонт генератора Audi TT RS, то це означає, що наші співробітники мають багатий досвід:

 • діагностики та усунення несправностей відповідних агрегатів автомобіля;
 • діагностики та виконання ремонтних робіт конкретно такої марки автівки;
 • діагностики та усунення дефектів саме такої моделі автівки.
 • Багатий накопичений досвід, високий професіоналізм та бажання ставати краще у наших технічних працівників. Вони виконують ремонт різноманітних важливих вузлів автомобіля, у тому числі генераторів, турбін, компресорів кондиціонеру, стартерів, тощо.
 • Врахування основних побажань власника та дотримання ключових рекомендацій автомобільного виробника при здійсненні ремонту генератора Audi TT RS. Цей підхід дає можливість економити час на проведення необхідних робіт без будь-якої шкоди якості.

Перерахований набір плюсів нашої СТО вже належним чином оцінили сотні клієнтів. Вони просто залишають проблемний автомобіль, а далі забирають його в заздалегідь погоджений час без зривів термінів та проблеми, що раніше турбувала. Запорукою якості обслуговування виступає гарантія, що надається. Вона діє як на деталі або вузли, що були замінені, так і на здійснені роботи.

Етапи ремонту генератора Audi TT RS:

 1. Перше звернення клієнта в телефонному режимі або онлайн. Наші менеджери проводять предметну консультацію, пропонують час візиту, орієнтують власника автівки по розцінкам.
 2. Комплексна діагностика, що здійснюється на надійному устаткуванні. Така перевірка стану автомобіля дозволяє точно виявити знос агрегатів, ступінь несправностей, їх локалізацію.
 3. Розбірка проблемного агрегату. Такий етап ремонту генератора Audi TT RS дозволяє максимально точно виявити сутність дефекту.
 4. Безпосередні ремонтні роботи різної складності. Може робитися чищення, дефектовка, балансування елементів, повноцінна заміна, та таке інше.
 5. Збір та фінішна діагностика працездатності.
 6. Прийом автівки замовником ремонту.
  1. Обирайте послуги майстрів нашого автосервісу!

   Вартість робіт по ремонту генератора:

   Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
   Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
   Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
   Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
   Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
   Ремонт діодного моста генератора300 грн.
   Мийка / чистка агрегату75 грн.
   Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
   Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
   Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top