Ремонт генератора Audi

Наша СТО проводить ремонт багатьох важливих компонентів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт генератора Audi – обирайте наші послуги.

Переваги нашої компанії

Сьогодні число автомобільних сервісів доволі велике. Але ремонт генератора Audi варто робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До головних причин делегувати ремонт генератора Audi нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Audi, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Audi у нашій фірмі?

У більшості випадків збої в роботі таких відповідальних вузлів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього не допускати подібного, виконуючи рекомендовані перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Audi.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується професійними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату можна проводити ремонт. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. У ході ремонту генератора Audi, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • підтікання пального або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Audi – це група заходів, що націлені на повернення повноцінної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Audi. Самі ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже довгий час працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Audi та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top