Ремонт стартера Audi

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи багатьох ключових агрегатів сучасних авто. Якщо вам потрібен якісний ремонт стартера Audi – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашої компанії

Сьогодні кількість автосервісів доволі велике. Але ремонт стартера Audi необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має чималий досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До ключових причин доручити ремонт стартера Audi нашій компанії відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з солідним досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Audi, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наша майстерня несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Audi у нашій автомайстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто виникають різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з запуском мотору, виникає спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, проводячи рекомендовані ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт стартера Audi.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, виявити наявні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла необхідно здійснювати ремонтні роботи. Спочатку компетентні майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивів. У ході ремонту стартера Audi, всі компоненти обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані люфти;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Audi – це набір заходів, що спрямовані на повернення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту стартера Audi. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Audi та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top