Ремонт кондиціонера Audi

Наша компанія робить ремонт багатьох ключових агрегатів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Audi – обирайте наші послуги.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні чисельність автосервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Audi варто робити у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, прагне удосконалюватися.

До переконливих причин доручити ремонт кондиціонера Audi нашим майстрам відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі інженери з великим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Audi, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автосервіс відповідає за передані нам автівки і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Audi у нашій автомайстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми при їзді, складнощі з запуском мотору, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність агрегатів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Audi.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, знайти конкретні дефекти, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного вузла треба здійснювати ремонт. Спочатку кваліфіковані майстри нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних речовин. На початку ремонту кондиціонера Audi, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить довговічність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • підтікання палива або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Audi – це комплекс заходів, що спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна окремих елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Audi. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на обслуговування, перевірку та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Audi та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top