Ремонт генератора Fiat Ulysse

Своєчасне ТО та/або професійні ремонтні роботи авто – гарантія його ефективної працездатності, а також загальною надійності та дуже необхідної безпеки. Ось чому кожному автовласнику треба знайти автосервіс, де співробітники гарантовано допоможуть з різноманітними несправностями, а в ідеалі – мають необхідний досвід роботи як з конкретною маркою та моделлю автомобіля, так й агрегатом, що зламався. Якщо вас цікавить ремонт генератора Fiat Ulysse, без зволікань звертайтеся до нас.

Розуміння специфіки конкретного транспортного засобу

Набір ключових агрегатів сучасних автівок частіше за все практично однаковий. Першопричини несправностей також типові:

 • проблемний стан доріг;
 • сумнівна якість бензину на автозаправних станціях;
 • специфіка водіння, наприклад переважна їзда на підвищених оборотах двигуна;
 • недотримання правильного графіку проходження технічного обслуговування;
 • банальний фізичний знос вузлів з часом або пробігом;
 • випадки ДТП і тощо.

Але навіть незважаючи на це в реальності ремонт генератора Fiat Ulysse має досить багато відмінностей від усунення аналогічних поломок вузлів як на авто інших виробників, так й на інших моделях такої ж марки. Іноді різний підхід до ремонтних робіт потрібен навіть стосовно до такої ж, що відрізняється тільки за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється ціна ремонтного комплекту, деталей, а також самих вузлів. Також дуже різною буває доступність запасних частин. Наступний момент – власне сама схема вузлів, їх розташування в машині конкретного бренду та моделі. Через це в ідеалі варто довіряти ремонт генератора Fiat Ulysse як майстрам з відповідним досвідом, так й майстерні, що спеціалізується на усуненні несправностей конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші основні переваги

Автомобільний сервіс плідно ремонтує генератора Fiat Ulysse багато років. Наші майстри беруться за роботи різної складності. До найважливіших причин скористатися нашими послугами відноситься:

Весь необхідний асортимент запчастин. Частина з них розташовується на власних складах або безпосередньо на СТО, всі інші – швидко доставляються від надійних партнерів, у тому числі кінцевих виробників та/або їх партнерів.
Високотехнологічне устаткування та інструмент для проведення достовірної діагностики, сервісу та власне ремонтних робіт. Вони дають можливість відмовитися від рутинних процедур, прискорити роботу, підвищити загальну ефективність усунення поломок автомобіля клієнта.
Приємні ціни на потрібні запчастини та агрегати, що потребують заміни. Наш автосервіс працює з виробниками та дилерами, проводить закупівлі на оптових умовах, що гарантує солідну економію клієнтам, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша фірма пропонує ремонт генератора Fiat Ulysse, то це свідчить, що наші майстри мають досвід:

 • діагностики та усунення поломок відповідних агрегатів автомобіля;
 • діагностики та усунення дефектів конкретно такої марки авто;
 • діагностики та усунення дефектів саме цієї моделі авто.
 • Величезний накопичений досвід, високий професіоналізм та бажання навчатися у наших технічних працівників. Вони здійснюють відновлення різноманітних важливих агрегатів авто, у тому числі генераторів, турбін, компресорів автомобільного кондиціонеру, пускових систем мотору, тощо.
 • Врахування основних потреб клієнта та дотримання ключових вимог автомобільного виробника при виконанні ремонту генератора Fiat Ulysse. Такий підхід дозволяє скоротити час на проведення необхідних робіт без будь-якого збитку якості.

Приведений набір сильних сторін нашої автомайстерні вже належним чином оцінили сотні автолюбителів. Вони просто залишають свій автомобіль, а далі забирають його в заздалегідь обумовлений час без зривів термінів та проблеми, що раніше турбувала. Підтвердженням якості ремонту виступає гарантія, що надається. Вона поширюється як на запчастини або агрегати, що були замінені, так і на здійснені роботи.

Послідовність ремонту генератора Fiat Ulysse:

 1. Первинне звернення клієнта по телефону або онлайн. Наші представники консультують, пропонують час візиту, орієнтують автовласника по вартості.
 2. Професійна діагностика, що проводиться на сучасному устаткуванні. Ця оцінка стану машини дозволяє точно визначити знос вузлів, складність поломок, їх локалізацію.
 3. Розбірка проблемного вузла. Цей етап ремонту генератора Fiat Ulysse дозволяє максимально точно виявити сутність несправності.
 4. Безпосередні ремонтні роботи різної складності. Може проводитися промивання, відновлення правильної геометрії, регулювання елементів, повна заміна, та таке інше.
 5. Процедура зворотного збору та остаточна діагностика працездатності.
 6. Прийом автомобіля власником.
  1. Скористайтеся послугами команди майстрів нашого автомобільного сервісу!

   Вартість робіт по ремонту генератора:

   Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
   Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
   Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
   Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
   Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
   Ремонт діодного моста генератора300 грн.
   Мийка / чистка агрегату75 грн.
   Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
   Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
   Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top