Ремонт генератора Fiat

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи багатьох важливих вузлів сучасних транспортних засобів. Якщо вам необхідно зробити професійний ремонт генератора Fiat – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому потрібно вибрати нас?

Зараз кількість автомобільних сервісів досить велике. Але ремонт генератора Fiat слід виконувати в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне виконувати свою роботу краще.

До переконливих причин доручити ремонт генератора Fiat нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Компетентні майстри з солідним досвідом ремонту важливих автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Fiat, причому як на вузли, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт генератора Fiat у нашій майстерні?

Найчастіше несправності таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто мають місце різноманітні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, складнощі з запуском силового агрегату, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та максимально відстрочити ремонт генератора Fiat.

Реалізації самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, знайти конкретні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка проводиться досвідченими майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату можна виконувати ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, відразу ж очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивів. На початку ремонту генератора Fiat, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. За рахунок цього усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Fiat – це набір дій, які спрямовані на забезпечення повної працездатності автомобіля. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих комплектуючих, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту генератора Fiat. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки довго працюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Fiat та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top