Ремонт стартера Fiat

Наш сервіс робить ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам потрібен якісний ремонт стартера Fiat – ви звернулися за адресою.

Чому потрібно вибрати нас?

Нині чисельність СТО доволі велике. Проте, ремонт стартера Fiat треба робити у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша компанія має усе це, а також має багатий досвід, прагне удосконалюватися.

До головних причин доручити ремонт стартера Fiat нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з чималим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Fiat, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих процесів, які необхідні та чітко регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера Fiat у нашій майстерні?

Як правило, збої в роботі таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різні відхилення, у тому числі шуми при їзді, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Такий підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність механізмів авто та подалі відстрочити ремонт стартера Fiat.

Проведенню безпосередньо ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, визначити наявні дефекти, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла можна робити ремонтні роботи. Спочатку досвідчені працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від бруду та наявних абразивів. У процесі ремонту стартера Fiat, всі деталі знежирюються, аналізується їх загальний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік пального або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Fiat – це сукупність дій, які націлені на забезпечення 100-процентної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат дуже дорогі, то проводяться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша автомайстерня застосовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Fiat. Самі затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, оскільки довго працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт стартера Fiat та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення основних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top