Ремонт кондиціонера Fiat

Наш автомобільний сервіс виконує ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних автівок. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт кондиціонера Fiat – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Сьогодні чисельність автосервісів досить велике. Проте, ремонт кондиціонера Fiat треба виконувати в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має багатий досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До основних причин делегувати ремонт кондиціонера Fiat нашим фахівцям відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані майстри з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати раніше придбані навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Fiat, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Fiat у нашій майстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, складнощі з пуском двигуна, з’являється спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автомобіля та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Fiat.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, виявити конкретні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностика виконується досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату можна робити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані майстри нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від забруднень та наявних абразивів. У ході ремонту кондиціонера Fiat, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • небажані люфти;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Fiat – це набір дій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Fiat. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довгий час працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Fiat та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top