Ремонт генератора Infiniti

Наша автомайстерня виконує ремонтні роботи багатьох важливих компонентів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт генератора Infiniti – ви звернулися за адресою.

Переваги нашого сервісу

Зараз кількість автомайстерень дуже велике. Але ремонт генератора Infiniti необхідно робити у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу позитивних відгуків.

Наш автосервіс пропонує усе це, а також має чималий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До основних причин довірити ремонт генератора Infiniti нам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для виконання діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з солідним досвідом ремонту важливих вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Infiniti, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Infiniti у нашій компанії?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, труднощі з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати такого, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність вузлів авто та по максимуму відстрочити ремонт генератора Infiniti.

Проведенню власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан компонента, виявити наявні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла необхідно здійснювати ремонтні роботи. Насамперед досвідчені працівники нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних речовин. На старті ремонту генератора Infiniti, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Infiniti – це група дій, що націлені на повернення 100-процентної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора Infiniti. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Infiniti та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення основних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top