Ремонт кондиціонера Infiniti

Наша СТО проводить ремонт багатьох відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити якісний ремонт кондиціонера Infiniti – обирайте наші послуги.

Наші переваги

Сьогодні число СТО досить велике. Але ремонт кондиціонера Infiniti необхідно робити в тому сервісі, який гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Infiniti нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Кваліфіковані інженери з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Infiniti, причому як на деталі, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс відповідає за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих процесів, які потрібні та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт кондиціонера Infiniti у нашій майстерні?

У більшості випадків поломки таких відповідальних агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати такого, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Infiniti.

Реалізації власне ремонтних процедур в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Спершу досвідчені майстри нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. На початку ремонту кондиціонера Infiniti, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. За рахунок цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • підтікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Infiniti – це комплекс заходів, що спрямовані на забезпечення повної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Infiniti. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо привабливі ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через сайт. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт кондиціонера Infiniti та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top