Ремонт генератора Lancia Lybra

Своєчасне технічне обслуговування та/або професійні ремонтні роботи авто – запорука його стабільної працездатності, а також загальною довговічності та украй необхідної безпеки. Ось чому будь-якому водієві слід знайти автомобільний сервіс, де співробітники обов’язково допоможуть з різними поломками, а в ідеалі – мають досвід роботи як з вашою моделлю та маркою автівки, так і вузлом, що зламався. Якщо вас цікавить ремонт генератора Lancia Lybra, сміливо звертайтеся у нашу компанію.

Розуміння особливостей конкретного транспортного засобу

Набір головних вузлів сучасних автівок найчастіше майже ідентичний. Першопричини несправностей також зовсім не відрізняються:

 • поганий стан доріг;
 • невисока якість палива на автозаправних станціях;
 • специфіка водіння, наприклад любов до швидкості;
 • недотримання правильного графіку проходження ТО;
 • звичайний фізичний знос вузлів з часом або намотаним кілометражем;
 • випадки аварій і тощо.

Але навіть незважаючи на це на практиці ремонт генератора Lancia Lybra має багато відмінностей від усунення таких же несправностей агрегатів як на автівках інших виробників, так й на інших моделях такої ж марки. Нерідко різний підхід до сервісу вимагається навіть стосовно до такої ж, що відрізняється тільки за роком випуску.

У чому полягає різниця? Передусім відрізняється вартість ремкомплекта, запчастин, а також самих агрегатів. Крім того дуже різною є доступність запасних частин. Наступний момент – власне сама схема агрегатів, їх розташування в машині конкретного виробника та моделі. Через це в ідеалі варто довіряти ремонт генератора Lancia Lybra як майстрам з відповідним практичним досвідом, так й автомайстерні, яка спеціалізується на усуненні несправностей конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші основні переваги

Автомобільний сервіс якісно ремонтує генератора Lancia Lybra не один рік. Наші фахівці беруться за роботи різної складності. До переконливих причин звертатися до нас відноситься:

Найширший асортимент витратних матеріалів. Частина з них розташовується на наших складах або безпосередньо на СТО, всі інші – швидко доставляються від перевірених партнерів, включаючи безпосередніх виробників та/або їх дистриб’юторів.
Якісне устаткування та прилади для здійснення точної діагностики, обслуговування та самих ремонтних робіт. Вони дають можливість відмовитися від рутини, прискорити роботу, підняти загальну продуктивність усунення поломок авто клієнта.
Вигідні ціни на необхідні запасні частини та вузли, що потребують заміни. Наша СТО співпрацює з виробниками та дилерами, здійснює закупівлі на оптових умовах, що гарантує солідну економію водіям, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша фірма заявляє, що робить ремонт генератора Lancia Lybra, то це свідчить, що наші фахівці мають досвід:

 • діагностичного аналізу та усунення поломок відповідних агрегатів автомобіля;
 • діагностичного аналізу та усунення несправностей конкретно такої марки автомобіля;
 • діагностичного аналізу та усунення несправностей саме цієї моделі авто.
 • Солідний накопичений досвід, найвищий професіоналізм та бажання удосконалюватися у наших майстрів. Вони проводять відновлення різноманітних важливих агрегатів авто, у тому числі генераторів, турбін, компресорів кондиціонеру, пускових систем мотору, тощо.
 • Врахування усіх потреб клієнта та дотримання ключових рекомендацій автовиробника при здійсненні ремонту генератора Lancia Lybra. Цей підхід дає можливість економити час на проведення необхідних робіт без будь-якого збитку якості.

Перерахований набір переваг нашої СТО вже належним чином оцінили тисячі автолюбителів. Вони просто залишають несправний автомобіль, а далі забирають його в заздалегідь обумовлений час без порушення термінів та проблеми, що раніше була. Підтвердженням якості сервісу та ремонту виступає наша гарантія. Вона поширюється як на запасні частини або вузли, що замінено, так і на реалізовані роботи.

Етапи ремонту генератора Lancia Lybra:

 1. Перше звернення клієнта по телефону або через онлайн-форму. Наші менеджери проводять предметну консультацію, пропонують час візиту, орієнтують власника автівки по цінам.
 2. Повноцінна діагностика, що виконується на надійному устаткуванні. Така перевірка стану машини дозволяє точно виявити знос агрегатів, ступінь несправностей, їх локалізацію.
 3. Розбір проблемного вузла. Такий етап ремонту генератора Lancia Lybra допомагає ще точніше виявити сутність несправності.
 4. Безпосередні ремонтні роботи будь-якої складності. Може здійснюватися чищення, відновлення правильної геометрії, регулювання деталей, повна заміна, та таке інше.
 5. Процедура зворотного збору та остаточна діагностика працездатності.
 6. Прийом автомобіля клієнтом.
  1. Обирайте послуги інженерів нашого автосервісу!

   Вартість робіт по ремонту генератора:

   Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
   Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
   Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
   Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
   Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
   Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
   Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
   Заміна шківа на генераторі100* грн.
   Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
   Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top