Ремонт генератора Lancia

Наш сервіс проводить ремонт різних ключових вузлів сучасних автомобілів. Тому вам потрібен якісний ремонт генератора Lancia – скористайтеся нашими послугами.

Чому ми?

Нині кількість СТО досить велике. Проте, ремонт генератора Lancia необхідно виконувати у тих, хто забезпечить відмінний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має чималий досвід, намагається виконувати свої функції ще краще.

До основних причин доручити ремонт генератора Lancia нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі ремонтники з великим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Lancia, причому як на запчастини, так і на надані послуги. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Lancia у нашій компанії?

Зазвичай збої в роботі таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи сторонні стуки при русі, труднощі з запуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи своєчасні процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт генератора Lancia.

Проведенню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонт. Спочатку компетентні працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На початку ремонту генератора Lancia, всі компоненти знежирюються, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить надійність агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастилом. За рахунок цього виключаються наступні дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших автомобільних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Lancia – це сукупність операцій, які націлені на повернення повної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна окремих деталей, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні заходи під час ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі висококласні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Lancia. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора Lancia та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top