Ремонт стартера Lancia

Наш автомобільний сервіс робить ремонтні роботи багатьох відповідальних механізмів сучасних авто. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт стартера Lancia – зв’яжіться з нашими представниками.

Чому слід вибрати нас?

Зараз число СТО доволі велике. Але ремонт стартера Lancia необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість позитивних відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин делегувати ремонт стартера Lancia нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Lancia, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Lancia у нашій компанії?

Найчастіше поломки таких відповідальних агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, проблеми з запуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, проводячи регламентні профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих автомобіля та подалі відстрочити ремонт стартера Lancia.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, виявити наявні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка проводиться професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли визначена несправність конкретного агрегату можна робити ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивів. На старті ремонту стартера Lancia, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх загальний стан. Від уважності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Власне ремонт стартера Lancia – це сукупність дій, що націлені на повернення повної працездатності автомобіля. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних деталей, що зносилися. А в найбільш серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато швидше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Lancia. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, оскільки довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт стартера Lancia та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top