Ремонт кондиціонера Lancia

Наша автомайстерня здійснює ремонтні роботи багатьох відповідальних вузлів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Lancia – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Сьогодні число автосервісів дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Lancia треба виконувати у тих, хто забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має чималий досвід, прагне виконувати свої обов’язки ще краще.

До головних причин делегувати ремонт кондиціонера Lancia нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з багатим досвідом ремонту відповідальних автомобільних вузлів, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт кондиціонера Lancia, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як здійснюється ремонт кондиціонера Lancia у нашій майстерні?

Як правило, несправності таких важливих агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском мотору, виникає відповідна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати подібних крайнощів, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих автівки та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Lancia.

Виконанню власне ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан компонента, виявити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла треба робити ремонтні роботи. Насамперед досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та наявних абразивних речовин. У процесі ремонту кондиціонера Lancia, всі компоненти знежирюються, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, слід обробити мастилом. Завдяки цьому усуваються такі складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • витік бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Lancia – це комплекс дій, що націлені на повернення повної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна деяких елементів, що відпрацювали своє. А в самих серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Lancia. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, адже тривалий період взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або онлайн на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Lancia та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top