Ремонт турбіни Lancia

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт різних відповідальних механізмів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт турбіни Lancia – обирайте наші послуги.

Чому потрібно вибрати нас?

Сьогодні кількість СТО доволі велике. Проте, ремонт турбіни Lancia варто робити в тому сервісі, який гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив багато добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має чималий досвід, намагається виконувати свої обов’язки краще.

До переконливих причин доручити ремонт турбіни Lancia нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт турбіни Lancia, причому як на запчастини, так і на роботу. Наш автосервіс відповідає за надані в ремонт автівки і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт турбіни Lancia у нашій фірмі?

У більшості випадків несправності таких важливих вузлів транспортного засобу швидко даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, включаючи сторонні звуки при їзді, труднощі з запуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, виконуючи рекомендовані перевірки. Такий підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність механізмів автомобіля та подалі відстрочити ремонт турбіни Lancia.

Проведенню самих ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан компонента, знайти конкретні дефекти, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться компетентними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного вузла треба виконувати ремонт. Спершу кваліфіковані фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних відкладень. У ході ремонту турбіни Lancia, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи прямо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, потрібно обробити мастилом. В результаті цього виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших технічних рідин;
  • сторонній шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт турбіни Lancia – це набір дій, що спрямовані на забезпечення повноцінної працездатності автівки. Несправний агрегат ремонтується, якщо це можливо: проводиться заміна окремих елементів, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий вузол дуже дорогі, то робляться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту турбіни Lancia. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, оскільки довгий час працюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як виконується ремонт турбіни Lancia та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту турбіни

Ремонт турбокомпресораот 800* грн.
Перевірка турбокомпресора (знятого з авто)от 250** грн.
Перевірка турбокомпресора (на авто)400 грн.




Scroll to top