Ремонт генератора Mahindra

Наша компанія виконує ремонтні роботи різних ключових вузлів сучасних авто. Тому вам необхідно зробити якісний ремонт генератора Mahindra – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Нині число автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Mahindra треба виконувати у тих, хто гарантує відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу добрих відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свої обов’язки ще краще.

До переконливих причин довірити ремонт генератора Mahindra нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для проведення діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Mahindra, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора Mahindra у нашій майстерні?

Зазвичай збої в роботі таких важливих агрегатів автомобіля відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі сторонні стуки при їзді, проблеми з запуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі потрібно не допускати подібного, проводячи рекомендовані перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт генератора Mahindra.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан вузла, виявити наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика виконується компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спочатку досвідчені майстри нашого сервісу проведуть розбирання вузлів, паралельно очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних відкладень. На початку ремонту генератора Mahindra, всі складові обробляються речовинами проти жиру, аналізується їх поточний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастильними речовинами. За рахунок цього виключаються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших рідин;
  • нехарактерний шум в процесі роботи, тощо.

Власне ремонт генератора Mahindra – це набір операцій, що спрямовані на забезпечення повної працездатності автомобіля. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм досить дорогі, то здійснюються саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Mahindra. Найбільш ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, бо довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, діагностику та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з представниками нашою компанії за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт генератора Mahindra та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top