Ремонт кондиціонера Mahindra

Наша компанія проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних механізмів сучасних транспортних засобів. Тому вам треба зробити ефективний ремонт кондиціонера Mahindra – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Сьогодні число автомайстерень досить велике. Але ремонт кондиціонера Mahindra слід робити в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато хороших відгуків.

Наша СТО має усе це, а крім того має чималий досвід, прагне не стояти на місці.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Mahindra нашій фірмі відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Тямущі майстри з солідним досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші співробітники регулярно проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його транспортного засобу. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Mahindra, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автівки і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання виключно тих робіт, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Mahindra у нашій автомайстерні?

Як правило, несправності таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, труднощі з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи регламентні процедури обслуговування. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність агрегатів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт кондиціонера Mahindra.

Проведенню самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно оцінити стан компонента, визначити конкретні відхилення, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Перевірка виконується компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного вузла можна здійснювати ремонтні роботи. Спершу досвідчені фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера Mahindra, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх загальний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Mahindra – це сукупність заходів, що спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна окремих елементів, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються логікою. Так, якщо замінити елемент буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту кондиціонера Mahindra. Найбільш затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім відмінної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо привабливі ціни на них, адже довгий час взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою СТО за телефонами або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Mahindra та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top