Ремонт генератора Mercedes-Benz CLK

Своєчасне ТО та/або якісні ремонтні роботи авто – гарантія його стабільної експлуатації, а також загальною надійності та украй потрібної безпеки. Тому будь-якому власнику потрібно знайти СТО, де співробітники гарантовано допоможуть з різноманітними дефектами, а що ще краще – мають досвід роботи як з конкретною маркою та моделлю автівки, так й агрегатом, що потребує уваги. Якщо вас цікавить ремонт генератора Mercedes-Benz CLK, без зволікань звертайтеся до нас.

Розуміння специфіки конкретного транспортного засобу

Перелік ключових вузлів сучасних автівок частіше за все майже однаковий. Причини виходу з ладу також зовсім не відрізняються:

 • проблемний стан дорожнього полотна;
 • невисока якість палива на заправках;
 • індивідуальні особливості водіння, наприклад переважна їзда на підвищених оборотах силового агрегату;
 • недотримання правильної періодичності проведення обслуговування автомобіля;
 • простий фізичний знос вузлів з роками або здоланою дистанцією;
 • випадки аварій і тощо.

Але навіть незважаючи на це на практиці ремонт генератора Mercedes-Benz CLK має немало відмінностей від усунення аналогічних поломок агрегатів як на автівках інших виробників, так й на інших моделях цієї ж марки. Іноді різний підхід до обслуговування потрібен навіть стосовно до такої ж, яка відрізняється тільки за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється вартість ремонтного комплекту, компонентів, а також самих вузлів. Також відчутно різною буває доступність запасних частин. Наступний момент – власне саме компонування агрегатів, їх розташування в автівці конкретного виробника та моделі. Якраз тому в ідеалі потрібно довіряти ремонт генератора Mercedes-Benz CLK як майстрам з відповідним практичним досвідом, так й СТО, яка спеціалізується на обслуговуванні конкретних моделей та марок транспортних засобів.

Наші ключові плюси

Автомобільний сервіс якісно ремонтує генератора Mercedes-Benz CLK не один рік. Наші співробітники беруться за роботи різної складності. До основних причин вибрати наші послуги відноситься:

Найширший асортимент запчастин. Частина з них знаходиться на наших складах або безпосередньо в автомайстерні, інші – швидко поставляються від надійних партнерів, включаючи кінцевих виробників та/або їх дилерів.
Якісне устаткування та прилади для виконання достовірної діагностики, сервісу та самих ремонтних робіт. Вони дозволяють відмовитися від рутинних процесів, додати швидкості, підняти загальну ефективність налагодження автівки клієнта.
Приємні ціни на необхідні запасні частини та вузли, що потребують заміни. Наш автомобільний сервіс працює з виробниками та дилерами, проводить закупівлі за оптовими цінами, що гарантує добру економію водіям, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша компанія заявляє, що робить ремонт генератора Mercedes-Benz CLK, то це означає, що наші співробітники мають досвід:

 • діагностичного аналізу та усунення поломок відповідних автомобільних агрегатів;
 • діагностичного аналізу та виконання ремонтних робіт конкретно цієї марки автомобіля;
 • діагностичного аналізу та усунення дефектів саме такої моделі авто.
 • Великий накопичений досвід, високий професіоналізм та бажання удосконалюватися у наших технічних працівників. Вони виконують ремонт різних важливих автомобільних вузлів, у тому числі генераторів, турбін, головних компонентів автокондиціонеру, пускових систем двигуна, тощо.
 • Врахування основних потреб клієнта та дотримання головних рекомендацій виробника авто при здійсненні ремонту генератора Mercedes-Benz CLK. Такий підхід дозволяє економити час на проведення потрібних процесів без мінімального збитку якості.

Перерахований набір сильних сторін нашого автосервісу вже належним чином оцінили тисячі клієнтів. Вони просто привозять несправний автомобіль, після чого забирають його в заздалегідь обумовлений час без зривів термінів та проблеми, що раніше була. Підтвердженням якості обслуговування виступає гарантія, що надається. Вона діє як на запасні частини або вузли, що замінено, так і на реалізовані роботи.

Етапи ремонту генератора Mercedes-Benz CLK:

 1. Первинне звернення клієнта в телефонному режимі або через сайт. Наші менеджери проводять предметну консультацію, пропонують дату та час візиту, орієнтують автовласника по розцінкам.
 2. Повноцінна діагностика, що здійснюється на висококласному устаткуванні. Ця перевірка стану автомобіля дозволяє точно виявити знос агрегатів, складність дефектів, їх локалізацію.
 3. Розбірка несправного агрегату. Цей етап ремонту генератора Mercedes-Benz CLK дозволяє максимально точно виявити сутність проблеми.
 4. Власне ремонтні роботи будь-якої складності. Може проводитися чищення, дефектовка, балансування деталей, повноцінна заміна, та таке інше.
 5. Збір та фінішна перевірка працездатності.
 6. Прийом автомобіля клієнтом.
  1. Скористайтеся послугами інженерів нашого сервісу!

   Вартість робіт по ремонту генератора:

   Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
   Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
   Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
   Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
   Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
   Ремонт діодного моста генератора300 грн.
   Мийка / чистка агрегату75 грн.
   Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
   Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
   Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top