Ремонт генератора Mercedes-Benz

Наш сервіс робить ремонт багатьох важливих вузлів сучасних автівок. Тому вам потрібен професійний ремонт генератора Mercedes-Benz – ви звернулися за адресою.

Чому слід вибрати нас?

Сьогодні чисельність автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт генератора Mercedes-Benz варто робити у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається удосконалюватися.

До ключових причин довірити ремонт генератора Mercedes-Benz нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з солідним досвідом ремонту важливих агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб покращувати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до запитів клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт генератора Mercedes-Benz, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення виключно тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт генератора Mercedes-Benz у нашій майстерні?

Найчастіше поломки таких важливих агрегатів транспортного засобу швидко даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, включаючи шуми та стуки при їзді, проблеми з запуском двигуна, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі варто не допускати такого, виконуючи регламентні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати бездоганну працездатність агрегатів автівки та максимально відстрочити ремонт генератора Mercedes-Benz.

Здійсненню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, визначити конкретні проблеми, запасні частини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться професійними майстрами, причому виключно на сучасному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату треба виконувати ремонт. Спершу компетентні працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від забруднень та наявних абразивних речовин. На старті ремонту генератора Mercedes-Benz, всі деталі обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить довговічність вузла після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • протікання пального або інших рідин;
  • невластивий шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт генератора Mercedes-Benz – це сукупність операцій, які націлені на забезпечення повної працездатності автівки. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде дешевше за ціною та в рази оперативніше, ніж, приміром провести процес дефектовки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс застосовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту генератора Mercedes-Benz. Найбільш ходові автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Співробітники проведуть консультацію, як здійснюється ремонт генератора Mercedes-Benz та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top