Ремонт кондиціонера Mercedes-Benz

Наша СТО робить ремонт багатьох важливих компонентів сучасних автівок. Якщо вам потрібен професійний ремонт кондиціонера Mercedes-Benz – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Наші переваги

Зараз чисельність автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Mercedes-Benz слід робити в тому сервісі, який забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша компанія має усе це, а крім того має багатий досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До переконливих причин делегувати ремонт кондиціонера Mercedes-Benz нашій компанії відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструмент для проведення діагностики та ремонту.
Кваліфіковані інженери з чималим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Mercedes-Benz, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автосервіс відповідає за передані нам автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Mercedes-Benz у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних агрегатів автівки швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто мають місце різного роду відхилення, включаючи шуми та стуки при русі, складнощі з запуском двигуна, виникає спеціальна індикація на торпеді, тощо.

В ідеалі варто уникати таких крайнощів, виконуючи регламентні ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність механізмів автомобіля та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Mercedes-Benz.

Виконанню самих ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, виявити конкретні проблеми, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється досвідченими майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла треба здійснювати ремонт. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання агрегатів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У процесі ремонту кондиціонера Mercedes-Benz, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від точності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить робочий ресурс агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастильними матеріалами. В результаті цього виключаються такі проблеми у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • непотрібні люфти;
  • витік бензину або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Mercedes-Benz – це набір дій, які націлені на забезпечення повної працездатності авто. Несправний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна конкретних елементів, що зносилися. А в найбільш складних випадках ремонт зводиться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити деталь буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий агрегат вельми дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі висококласні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Mercedes-Benz. Найбільш затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, бо довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через сайт. Фахівці проконсультують вас, як виконується ремонт кондиціонера Mercedes-Benz та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top