Ремонт стартера Mercedes-Benz

Наш автомобільний сервіс здійснює ремонтні роботи багатьох ключових механізмів сучасних авто. Якщо вам треба зробити професійний ремонт стартера Mercedes-Benz – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому потрібно вибрати нас?

Нині чисельність автомайстерень доволі велике. Але ремонт стартера Mercedes-Benz слід робити у тих майстрів, хто забезпечить еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а також має багатий досвід, прагне виконувати свої функції краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера Mercedes-Benz нам відноситься наступне:

Професійне устаткування та інструмент для виконання ремонту та діагностичних робіт.
Компетентні інженери з солідним досвідом ремонту ключових агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці систематично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до запитів клієнта і його авто. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні способи розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Mercedes-Benz, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за передані нам автомобілі і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Mercedes-Benz у нашій компанії?

У більшості випадків поломки таких відповідальних компонентів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі сторонні звуки при русі, проблеми з пуском двигуна, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи регламентні ТО. Такий підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт стартера Mercedes-Benz.

Реалізації безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан агрегату, знайти наявні відхилення, деталі, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, стенди, тощо.

Як тільки виявлена несправність конкретного агрегату необхідно здійснювати ремонтні роботи. Насамперед досвідчені фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На початку ремонту стартера Mercedes-Benz, всі складові обробляються речовинами проти жиру, перевіряється їх загальний технічний стан. Від ретельності здійснення такої попередньої роботи безпосередньо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • небажані люфти;
  • протікання палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум в процесі роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Mercedes-Benz – це набір заходів, які націлені на повернення 100-процентної працездатності авто. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна конкретних деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо замінити елемент буде доступніше за ціною та набагато оперативніше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі якісні запасні частини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту стартера Mercedes-Benz. Самі затребувані комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми пропонуємо демократичні ціни на них, адже довго взаємодіємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Співробітники проконсультують вас, як здійснюється ремонт стартера Mercedes-Benz та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення популярних несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top