Ремонт генератора SsangYong

Наш сервіс виконує ремонтні роботи багатьох ключових компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам потрібен професійний ремонт генератора SsangYong – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому ми?

Сьогодні кількість автомайстерень дуже велике. У будь-якому випадку ремонт генератора SsangYong необхідно виконувати у тих майстрів, хто гарантує бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення проблем, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша СТО має усе це, а крім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт генератора SsangYong нашим фахівцям відноситься наступне:

Сучасне устаткування та інструментарій для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту ключових вузлів автомобіля, включаючи турбіни, стартери, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати наявні навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі найважливіші етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора SsangYong, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт генератора SsangYong у нашій майстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих вузлів автівки швидко даються взнаки. В експлуатації авто мають місце різні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, проблеми з запуском мотору, з’являється спеціальна індикація на приладовій панелі, тощо.

Доцільно не допускати подібного, виконуючи регламентні перевірки. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автівки та по максимуму відстрочити ремонт генератора SsangYong.

Реалізації самих ремонтних робіт в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно проаналізувати стан вузла, виявити конкретні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату необхідно робити ремонтні роботи. Спершу компетентні фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивних речовин. У процесі ремонту генератора SsangYong, всі деталі знежирюються, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність агрегату після завершення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, слід обробити мастильними матеріалами. Завдяки цьому усуваються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • витік палива або інших технічних рідин;
  • надмірний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт генератора SsangYong – це група операцій, що націлені на забезпечення повної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: здійснюється заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонт зводиться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи при ремонті обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром провести процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі висококласні запасні частини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту генератора SsangYong. Найбільш затребувані автозапчастини вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Крім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, оскільки довго співпрацюємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Співробітники проконсультують вас, як відбувається ремонт генератора SsangYong та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Ремонт ротора генератор (от 125 А)1150 грн.
Ремонт статора генератора (до 80 А)800 грн.
Ремонт статора генератора (от 80 А до 125 А)950 грн.
Ремонт статора генератора (от 130 А)от 950 грн.
Ремонт статора для вантажних автомобілів і спецтехнікиот 1000 грн.
Ремонт діодного моста генератора300 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка генератора на автомобіліот 50** грн.
Зняття з автомобіля генератораот 200 грн.
Зняття з автомобіля генератора c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top