Ремонт стартера SsangYong

Наш сервіс виконує ремонтні роботи різних відповідальних вузлів сучасних автівок. Якщо вам необхідно зробити ефективний ремонт стартера SsangYong – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Переваги нашого сервісу

Зараз чисельність автосервісів доволі велике. У будь-якому випадку ремонт стартера SsangYong варто робити у тих, хто гарантує бездоганний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив багато позитивних відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а окрім того має солідний досвід, намагається виконувати свою роботу ще краще.

До основних причин делегувати ремонт стартера SsangYong нашій фірмі відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі майстри з великим досвідом ремонту відповідальних агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо заявлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера SsangYong, причому як на вузли, так і на надані послуги. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автівки та виконання виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт стартера SsangYong у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких відповідальних компонентів автівки відразу даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різноманітні відхилення, у тому числі сторонні звуки при їзді, проблеми з пуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати подібного, проводячи рекомендовані ТО. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність вузлів авто та максимально відстрочити ремонт стартера SsangYong.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан вузла, знайти конкретні проблеми, запчастини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностична перевірка здійснюється досвідченими майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного вузла треба виконувати ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані фахівці нашої СТО проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від пилу та будь-яких абразивних відкладень. На початку ремонту стартера SsangYong, всі компоненти знежирюються, перевіряється їх поточний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, слід обробити мастилом. В результаті цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • протікання бензину або інших технічних рідин;
  • невластивий шум в ході роботи, тощо.

Сам по собі ремонт стартера SsangYong – це комплекс операцій, які спрямовані на повернення 100-процентної працездатності авто. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна конкретних комплектуючих, що зносилися. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії при ремонті обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, припустимо, здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий вузол дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера SsangYong. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих деталей та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою майстерні в телефонному режимі або через сайт. Фахівці проведуть консультацію, як виконується ремонт стартера SsangYong та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top