Ремонт кондиціонера Acura

Наша автомайстерня робить ремонтні роботи багатьох відповідальних агрегатів сучасних транспортних засобів. Якщо вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Acura – обирайте наші послуги.

Переваги нашої компанії

Нині число СТО дуже велике. Проте, ремонт кондиціонера Acura слід виконувати у тих, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу позитивних відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а також має солідний досвід, прагне удосконалюватися.

До головних причин делегувати ремонт кондиціонера Acura нашим майстрам відноситься наступне:

Висококласне устаткування та прилади для здійснення діагностики та ремонту.
Компетентні ремонтники з багатим досвідом ремонту відповідальних агрегатів автівок, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично проходять додаткове навчання, щоб покращувати свої навички.
Особливий підхід до кожного клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо заявлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Acura, причому як на вузли, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт автомобілі і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих ремонтних робіт, які потрібні та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Acura у нашій майстерні?

У більшості випадків несправності таких важливих компонентів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різні відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, труднощі з запуском мотору, виникає відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

Краще всього не допускати подібного, проводячи рекомендовані ТО. Цей підхід дозволить підтримувати бездоганну працездатність комплектуючих авто та по максимуму відстрочити ремонт кондиціонера Acura.

Здійсненню безпосередньо ремонтних процедур на нашій СТО обов’язково передує професійна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти конкретні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється компетентними майстрами, причому виключно на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо спеціальний софт для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли визначена поломка конкретного агрегату треба здійснювати ремонтні роботи. Спочатку кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання комплектуючих, відразу ж очищаючи їх від бруду та різних абразивних відкладень. На старті ремонту кондиціонера Acura, всі компоненти обробляються знежирюючими речовинами, оцінюється їх поточний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що труться, треба обробити мастилом. В результаті цього усуваються наступні дефекти у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • небажані проміжки;
  • протікання пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Acura – це набір операцій, які націлені на відновлення повноцінної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо таке можливо: проводиться заміна конкретних елементів, що зносилися. А в самих серйозних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто усунення несправності, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова запчастина або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наш сервіс застосовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією ефективного ремонту кондиціонера Acura. Самі ходові автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім бездоганної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо демократичні ціни на них, бо тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них оптом.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з представниками нашою фірми за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проконсультують вас, як здійснюється ремонт кондиціонера Acura та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top