Ремонт стартера Acura

Наш сервіс проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних компонентів сучасних автомобілів. Якщо вам треба зробити професійний ремонт стартера Acura – обирайте наші послуги.

Чому ми?

Зараз кількість автосервісів доволі велике. Але ремонт стартера Acura варто робити в тому сервісі, який забезпечить відмінний сервіс, оперативне обслуговування й усунення проблем, заслужив масу добрих відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції ще краще.

До головних причин довірити ремонт стартера Acura нашим майстрам відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані інженери з великим досвідом ремонту відповідальних вузлів автомобіля, включаючи турбокомпресори, стартери, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Гнучкий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Acura, причому як на деталі, так і на виконані роботи. Наша майстерня відповідає за передані нам автівки і їх подальшу працездатність.
Дотримання усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення виключно тих робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як здійснюється ремонт стартера Acura у нашій компанії?

Найчастіше несправності таких важливих вузлів автомобіля відразу даються взнаки. В експлуатації авто з’являються різні відхилення, включаючи сторонні звуки при русі, труднощі з пуском силового агрегату, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

В ідеалі потрібно уникати таких крайнощів, виконуючи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність комплектуючих авто та подалі відстрочити ремонт стартера Acura.

Виконанню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно проаналізувати стан агрегату, визначити наявні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура проводиться професійними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату треба проводити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від бруду та різних абразивів. У процесі ремонту стартера Acura, всі компоненти знежирюються, аналізується їх загальний стан. Від точності здійснення такої підготовчої роботи прямо залежить робочий ресурс агрегату після закінчення ремонту і процесу збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього виключаються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів компонентів;
  • небажані проміжки;
  • витік пального або інших рідин;
  • нехарактерний шум в ході роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт стартера Acura – це група дій, які спрямовані на відновлення повної працездатності автівки. Проблемний агрегат ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонт зводиться до заміни агрегату на новий.

Слід розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо замінити деталь виходить дешевше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то здійснюються саме відновні процедури, а не заміна.

Наш автосервіс використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є додатковою гарантією продуктивного ремонту стартера Acura. Самі ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Крім бездоганної якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо доступні ціни на них, оскільки тривалий період працюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Для запису на обслуговування, перевірку та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з представниками нашою компанії в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Acura та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення поширених дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top