Ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147

Ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147

В потрібний час зроблене технічне обслуговування та/або якісні ремонтні роботи авто – гарантія його ефективної експлуатації, а також загальною довговічності та дуже необхідної безпеки. Тому кожному автовласнику треба знайти автомобільний сервіс, де співробітники гарантовано допоможуть з різноманітними дефектами, а в ідеалі – мають досвід роботи як з вашою моделлю та маркою автомобіля, так і вузлом, що потребує уваги. Якщо вас цікавить ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147, сміливо звертайтеся в нашу фірму.

Розуміння специфіки конкретного транспортного засобу

Комплект основних вузлів сучасних автівок зазвичай практично однаковий. Причини виходу з ладу також зовсім не відрізняються:

 • проблемний стан дорожнього покриття;
 • невисока якість бензину на АЗС;
 • специфіка водіння, наприклад агресивний стиль;
 • недотримання рекомендацій по частоті проведення технічного обслуговування;
 • банальний фізичний знос вузлів з часом або здоланою дистанцією;
 • випадки дорожньо-транспортних пригод і тощо.

Але все одно в реальності ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147 має немало відмінностей від усунення ідентичних поломок вузлів як на автівках інших брендів, так й на інших моделях такої ж марки. Нерідко різний підхід до ремонтних робіт вимагається навіть стосовно до тієї ж, яка відрізняється тільки за роком випуску.

У чому полягає різниця? Передусім відрізняється вартість ремкомплекта, запчастин, а також самих вузлів. Крім того досить різною буває доступність запасних частин. Третій момент – власне саме компонування вузлів, їх розташування в автівці конкретного виробника та моделі. Якраз тому в ідеалі треба довіряти ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147 як професіоналам з відповідним досвідом, так й СТО, яка спеціалізується на усуненні несправностей конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші основні переваги

Автосервіс успішно ремонтує кондиціонера Alfa Romeo 147 не один рік. Наші співробітники беруться за роботи різної складності. До переконливих причин вибрати наші послуги відноситься:

Весь необхідний асортимент запчастин. Частина з них розташовується на наших складах або безпосередньо в автосервісі, всі інші – швидко поставляються від перевірених партнерів, включаючи кінцевих виробників та/або їх дистриб’юторів.
Професійне устаткування та інструмент для здійснення достовірної діагностики, обслуговування та самих ремонтних робіт. Вони дозволяють уникнути рутини, прискорити роботу, підняти загальну ефективність усунення поломок автомобіля клієнта.
Вигідні ціни на потрібні деталі та вузли, що вимагають заміни. Наша майстерня співпрацює з виробниками та дилерами, проводить закупівлі на оптових умовах, що забезпечує реальну економію водіям, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша автомайстерня заявляє, що робить ремонт кондиціонера Alfa Romeo 147, то це свідчить, що наші майстри мають багатий досвід:

 • діагностичного аналізу та усунення несправностей відповідних вузлів автомобіля;
 • діагностичного аналізу та усунення дефектів конкретно цієї марки авто;
 • діагностичного аналізу та усунення несправностей саме цієї моделі автівки.
 • Величезний накопичений досвід, найвищий професіоналізм та бажання навчатися у наших майстрів. Вони роблять відновлення різних важливих автомобільних вузлів, у тому числі генераторів, турбін, компресорів кондиціонеру, стартерів, тощо.
 • Врахування основних потреб замовника та дотримання головних вимог автомобільного виробника при здійсненні ремонту кондиціонера Alfa Romeo 147. Цей підхід дозволяє економити час на проведення потрібних дій без будь-якого збитку якості.

Вказаний вище набір сильних сторін нашого автосервісу вже належним чином оцінили тисячі автовласників. Вони просто залишають проблемний автомобіль, а далі забирають його в заздалегідь погоджений час без порушення термінів та проблеми, що раніше була. Запорукою якості обслуговування та ремонту виступає наша гарантія. Вона поширюється як на деталі або вузли, що були замінені, так і на реалізовані роботи.

Послідовність ремонту кондиціонера Alfa Romeo 147:

  1. Перше звернення клієнта по телефону або онлайн. Наші менеджери проводять предметну консультацію, пропонують час візиту, орієнтують власника автівки по вартості.
  2. Комплексна діагностика, що виконується на сучасному устаткуванні. Така оцінка стану машини дає можливість точно виявити знос вузлів, ступінь несправностей, їх локалізацію.
  3. Розбірка проблемного агрегату. Такий етап ремонту кондиціонера Alfa Romeo 147 дозволяє максимально точно визначити сутність дефекту.
  4. Власне ремонтні роботи будь-якої складності. Може здійснюватися промивання, дефектовка, регулювання деталей, повноцінна заміна, та таке інше.
  5. Процедура зворотного збору та остаточна діагностика працездатності.
  6. Прийом автомобіля клієнтом.

Обирайте послуги майстрів нашого сервісу!

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top