Ремонт кондиціонера Alfa Romeo

Наша автомайстерня проводить ремонт різних важливих механізмів сучасних автівок. Якщо вам потрібен ефективний ремонт кондиціонера Alfa Romeo – ви звернулися за адресою.

Чому потрібно вибрати нас?

Нині число автосервісів досить велике. У будь-якому випадку ремонт кондиціонера Alfa Romeo слід робити у тих, хто забезпечить еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість хороших відгуків.

Наша компанія пропонує усе це, а також має солідний досвід, намагається виконувати свої функції краще.

До переконливих причин довірити ремонт кондиціонера Alfa Romeo нашим фахівцям відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструмент для виконання діагностики та ремонту.
Кваліфіковані ремонтники з багатим досвідом ремонту важливих автомобільних вузлів, включаючи турбіни, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші співробітники періодично відвідують профільне навчання, щоб удосконалювати раніше придбані навички.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і його автівки. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Alfa Romeo, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш автомобільний сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та виконання виключно тих робіт, які необхідні та строго регламентовані.

Як проводиться ремонт кондиціонера Alfa Romeo у нашій майстерні?

Найчастіше збої в роботі таких відповідальних вузлів автівки відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі шуми при русі, проблеми з пуском силового агрегату, з’являється спеціальна індикація на торпеді, тощо.

Краще всього уникати таких крайнощів, проводячи своєчасні профілактичні роботи. Цей підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність комплектуючих автівки та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Alfa Romeo.

Реалізації безпосередньо ремонтних процедур в нашому автосервісі обов’язково передує комплексна діагностика. Вона дозволяє точно визначити стан агрегату, знайти конкретні відхилення, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Перевірка здійснюється професійними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена несправність конкретного агрегату можна проводити ремонт. Насамперед досвідчені працівники нашого сервісу проведуть розбирання комплектуючих, паралельно очищаючи їх від забруднень та будь-яких абразивів. На старті ремонту кондиціонера Alfa Romeo, всі складові обробляються речовинами проти жиру, оцінюється їх поточний технічний стан. Від уважності виконання такої підготовчої роботи прямо залежить надійність вузла після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними речовинами. В результаті цього виключаються такі складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів елементів;
  • непотрібні проміжки;
  • протікання палива або інших рідин;
  • сторонній шум в процесі роботи, тощо.

Безпосередньо ремонт кондиціонера Alfa Romeo – це сукупність заходів, що націлені на повернення повної працездатності автівки. Пошкоджений вузол ремонтується, якщо таке можливо: виконується заміна окремих деталей, що відпрацювали своє. А в самих складних випадках ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні операції в ході ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна елементу буде дешевше за ціною та набагато оперативніше, ніж, припустимо, провести процес підгонки, тобто відновлення, то приймається рішення на користь першого способу. Коли нова запчастина або цілий механізм вельми дорогі, то проводяться саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні деталі від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Alfa Romeo. Найбільш ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запасних частин та цілих вузлів ми гарантуємо демократичні ціни на них, бо довгий час взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, діагностику та ремонт свого авто, зв’яжіться з представниками нашою СТО в телефонному режимі або через форму на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт кондиціонера Alfa Romeo та всі його етапи, зорієнтують по цінам усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top