Ремонт стартера Alfa Romeo

Наш автомобільний сервіс проводить ремонтні роботи багатьох відповідальних компонентів сучасних авто. Якщо вам треба зробити якісний ремонт стартера Alfa Romeo – ви звернулися за адресою.

Чому варто вибрати нас?

Нині чисельність автосервісів дуже велике. Але ремонт стартера Alfa Romeo варто виконувати у тих, хто гарантує еталонний сервіс, швидке обслуговування й усунення дефектів, заслужив багато добрих відгуків.

Наша автомайстерня має усе це, а крім того має солідний досвід, прагне підвищувати якість роботи.

До основних причин доручити ремонт стартера Alfa Romeo нашим майстрам відноситься наступне:

Сучасне устаткування та прилади для виконання діагностики та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з великим досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбокомпресори, пускові системи двигуна, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші фахівці регулярно підвищують кваліфікацію, щоб удосконалювати наявні навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його транспортного засобу. Ми строго витримуємо обумовлені терміни ремонту, пропонуємо зручні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт стартера Alfa Romeo, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автомобільний сервіс несе відповідальність за надані в ремонт авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та виконання тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як виконується ремонт стартера Alfa Romeo у нашій майстерні?

Найчастіше збої в роботі таких важливих вузлів автомобіля відразу даються взнаки. При використанні авто виникають різного роду відхилення, у тому числі сторонні стуки при русі, труднощі з запуском мотору, з’являється відповідна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, виконуючи своєчасні перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати стабільну працездатність вузлів транспортного засобу та по максимуму відстрочити ремонт стартера Alfa Romeo.

Виконанню безпосередньо ремонтних процедур в нашій автомайстерні обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан компонента, визначити наявні проблеми, запчастини, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура виконується компетентними майстрами, причому суто на сучасному устаткуванні. Ми використовуємо ПЗ для комп’ютерної діагностики, сканери, стенди, тощо.

Коли виявлена поломка конкретного агрегату треба робити ремонтні роботи. Спершу кваліфіковані фахівці нашого автомобільного сервісу проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та наявних абразивних речовин. На початку ремонту стартера Alfa Romeo, всі деталі знежирюються, оцінюється їх поточний стан. Від уважності виконання такої попередньої роботи прямо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, варто обробити мастильними речовинами. За рахунок цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • надмірний нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • підтікання бензину або інших рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт стартера Alfa Romeo – це група заходів, що націлені на повернення повної працездатності автівки. Несправний вузол ремонтується, якщо таке можливо: робиться заміна деяких елементів, що зносилися. А в найбільш серйозних ситуаціях ремонтні роботи зводяться до повної заміни агрегату.

Слід розуміти, що конкретні дії в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо заміна деталі виходить дешевше за ціною та набагато швидше, ніж, приміром здійснити процес підгонки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий вузол досить дорогі, то робляться саме відновні роботи, а не заміна.

Наша СТО застосовує в роботі якісні запасні частини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Alfa Romeo. Самі затребувані автозапчастини вже в наявності майстрів, а усі інші швидко замовляються та поставляються нам. Крім високої якості окремих запчастин та цілих агрегатів ми пропонуємо вигідні ціни на них, бо довго взаємодіємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них оптом.

Для запису на сервіс, огляд та ремонтні роботи свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою компанії за телефонами або онлайн на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як здійснюється ремонт стартера Alfa Romeo та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення типових дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>

200* грн.
Scroll to top