Ремонт генератора Alfa Romeo

Наш сервіс виконує ремонт різних відповідальних механізмів сучасних автомобілів. Якщо вам необхідно зробити якісний ремонт генератора Alfa Romeo – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Нині чисельність СТО доволі велике. Проте, ремонт генератора Alfa Romeo слід робити у тих майстрів, хто гарантує еталонний сервіс, оперативне обслуговування й усунення дефектів, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наша СТО пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, намагається виконувати свою роботу краще.

До переконливих причин делегувати ремонт генератора Alfa Romeo нашій фірмі відноситься наступне:

Професійне устаткування та прилади для здійснення ремонту та діагностичних робіт.
Тямущі інженери з солідним досвідом ремонту відповідальних автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компоненти автокондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його авто. Ми чітко витримуємо заявлені терміни ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт генератора Alfa Romeo, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш сервіс відповідає за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Врахування усіх рекомендацій виробника автомобіля та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та чітко регламентовані.

Як виконується ремонт генератора Alfa Romeo у нашій майстерні?

У більшості випадків збої в роботі таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. При використанні авто з’являються різні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, складнощі з пуском силового агрегату, з’являється відповідна індикація на приладовій панелі, тощо.

В ідеалі варто не допускати подібного, виконуючи рекомендовані профілактичні роботи. Такий підхід дасть можливість підтримувати стабільну працездатність механізмів транспортного засобу та подалі відстрочити ремонт генератора Alfa Romeo.

Реалізації власне ремонтних робіт в нашому автомобільному сервісі обов’язково передує професійна діагностика. Вона дає можливість точно оцінити стан агрегату, визначити наявні проблеми, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автомобільні сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла можна проводити ремонт. Спочатку компетентні майстри нашої СТО проведуть розбирання комплектуючих, заздалегідь очищаючи їх від бруду та будь-яких абразивних відкладень. У процесі ремонту генератора Alfa Romeo, всі складові обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх поточний стан. Від ретельності виконання такої попередньої роботи прямо залежить надійність вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що труться, потрібно обробити мастильними речовинами. В результаті цього усуваються наступні проблеми у експлуатації:

  • підвищений нагрів елементів;
  • непотрібні люфти;
  • протікання бензину або інших автомобільних рідин;
  • нехарактерний шум при роботі, тощо.

Сам по собі ремонт генератора Alfa Romeo – це сукупність заходів, що спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності автівки. Проблемний агрегат ремонтується, якщо це можливо: здійснюється заміна деяких комплектуючих, що зносилися. А в самих складних випадках ремонтні роботи зводяться до заміни агрегату на новий.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються доцільністю. Так, якщо заміна деталі буде доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, наприклад, провести процес дефектовки, тобто відновлення, то робиться вибір на користь першого способу. Коли нова деталь або цілий агрегат дуже дорогі, то здійснюються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш сервіс використовує в роботі висококласні деталі від надійних постачальників. Це є додатковою гарантією ефективного ремонту генератора Alfa Romeo. Самі затребувані комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші швидко замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих деталей та цілих агрегатів ми гарантуємо доступні ціни на них, адже довгий час співпрацюємо з постачальниками, здійснюємо закупівлі у них за оптовою вартістю.

Щоб записатися на сервіс, перевірку та ремонт свого авто, зв’яжіться з менеджерами нашою СТО за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Співробітники проконсультують вас, як виконується ремонт генератора Alfa Romeo та всі його етапи, зорієнтують по вартості усунення типових несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту генератора:

Перевірка генератора на стендібезкоштовно>**
Перевірка генератора легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка генератора вантажних автомобілів і спецтехніки з розбиранням70 грн.
Ремонт генератора легкового транспорту250* грн.
Ремонт генератора для вантажного транспорту і спецтехніки400* грн.
Заміна колектора генератора (якщо надано тільки ротор генератора)200* грн.
Заміна щіток на реле напруги генератора (ремонт тільки реле)100* грн.
Заміна шківа на генераторі100* грн.
Ремонт ротора генератора ( до 80 А)950 грн.
Ремонт ротора генератора (от 80 А до 125 А)1050 грн.
Scroll to top