Ремонт стартера Alfa Romeo 156

Вчасно виконане технічне обслуговування та/або якісні ремонтні роботи транспортного засобу – запорука Ремонт стартера Alfa Romeo 156його ефективної експлуатації, а також загальною надійності та украй необхідної безпеки. Ось чому кожному автовласнику потрібно знайти СТО, де співробітники гарантовано допоможуть з різними поломками, а в ідеалі – мають досвід роботи як з конкретною моделлю та маркою автомобіля, так і вузлом, що зламався. Якщо вас цікавить ремонт стартера Alfa Romeo 156, обов’язково звертайтеся в нашу фірму.

Врахування специфіки конкретного транспортного засобу

Набір найважливіших агрегатів сучасних автівок зазвичай майже однаковий. Першопричини несправностей також типові:

 • поганий стан дорожнього покриття;
 • сумнівна якість бензину на автозаправних станціях;
 • особливості водіння, наприклад любов до швидкості;
 • недотримання правильного графіку проходження ТО;
 • звичайний фізичний знос агрегатів з часом або намотаним кілометражем;
 • випадки ДТП і тощо.

Але у будь-якому випадку на практиці ремонт стартера Alfa Romeo 156 відрізняється від усунення таких же дефектів агрегатів як на автомобілях інших виробників, так й на інших моделях цієї ж марки. Часто різний підхід до сервісу вимагається навіть стосовно до тієї ж, яка відрізняється лише за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється ціна ремкомплекта, компонентів, а також самих вузлів. Окрім того дуже різною буває доступність автозапчастин. Третій момент – власне саме компонування агрегатів, їх розташування в автівці конкретного бренду та моделі. Ось чому в ідеалі треба довіряти ремонт стартера Alfa Romeo 156 як майстрам з відповідним практичним досвідом, так й майстерні, яка спеціалізується на сервісі конкретних моделей та марок транспортних засобів.

Наші основні переваги

Автомобільний сервіс успішно ремонтує стартера Alfa Romeo 156 багато років. Наші співробітники беруться за роботи різної складності. До переконливих причин звертатися до нас відноситься:

Весь необхідний асортимент запасних деталей. Частина з них розташовується на власних складах або безпосередньо на СТО, інші – оперативно поставляються від перевірених партнерів, у тому числі безпосередніх виробників та/або їх партнерів.
Професійне устаткування та інструмент для виконання достовірної діагностики, сервісу та власне ремонтних робіт. Вони дозволяють уникнути рутини, прискорити роботу, підвищити загальну продуктивність усунення несправностей транспортного засобу клієнта.
Демократичні ціни на потрібні запасні частини та вузли, що потребують заміни. Наша майстерня взаємодіє з дилерами та виробниками, робить закупівлі на умовах опту, що забезпечує добру економію водіям, що обрали нас.
Чітка спеціалізація. Якщо наша автомайстерня вказує, що робить ремонт стартера Alfa Romeo 156, то це свідчить, що наші працівники мають досвід:

 • діагностичної перевірки та усунення поломок відповідних агрегатів автомобіля;
 • діагностичної перевірки та виконання ремонтних робіт конкретно цієї марки авто;
 • діагностичної перевірки та усунення дефектів саме такої моделі автівки.
 • Великий накопичений досвід, найвищий професіоналізм та бажання ставати краще у наших технічних фахівців. Вони здійснюють ремонт різних важливих автомобільних агрегатів, у тому числі генераторів, турбін, головних компонентів автокондиціонеру, стартерів, тощо.
 • Врахування основних інтересів власника та дотримання ключових вимог автомобільного виробника при здійсненні ремонту стартера Alfa Romeo 156. Цей підхід дозволяє економити час на проведення необхідних дій без мінімальної шкоди якості.

Вказаний вище набір переваг нашої автомайстерні вже належним чином оцінили тисячі автолюбителів. Вони просто залишають свій автомобіль, а потім забирають його в заздалегідь обумовлений час без зривів термінів та проблеми, що раніше турбувала. Підтвердженням якості обслуговування та ремонту виступає гарантія, що надається. Вона поширюється як на запасні частини або вузли, що замінені, так і на реалізовані роботи.

Етапи ремонту стартера Alfa Romeo 156:

  1. Перше звернення клієнта в телефонному режимі або через онлайн-форму. Наші менеджери консультують, пропонують час візиту, орієнтують автовласника по вартості.
  2. Комплексна діагностика, що виконується на якісному устаткуванні. Така перевірка стану машини дозволяє точно визначити знос агрегатів, ступінь дефектів, їх локалізацію.
  3. Розбір проблемного вузла. Такий етап ремонту стартера Alfa Romeo 156 допомагає ще точніше визначити сутність несправності.
  4. Безпосередні ремонтні роботи будь-якої складності. Може проводитися чищення, відновлення правильної геометрії, балансування деталей, повна заміна, та таке інше.
  5. Збір та остаточна перевірка працездатності.
  6. Прийом автівки власником.

Обирайте послуги майстрів нашого автосервісу!

Вартість робіт по ремонту стартера

Перевірка стартера на стендіБезкоштовно **
Перевірка стартера легкового автомобіля з розбиранням50 грн.
Перевірка стартера вантажних автомобілів та спецтехніки70 грн.
Ремонт стартера легкового транспорту (до 2.9 kW)250* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту (от 2.9 kW до 4.0 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 4.0 kW до 6.5 kW)400* грн.
Ремонт стартера вантажного транспорту і спецтехніки (от 6.5 kW)450* грн.
Заміна щіток (тільки ремонт щіткового вузла або статора)100* грн.
Заміна втягує реле стартераот 80 грн.
Ремонт втягує реле стартера (заміна контактів, без перемотування)/td>200* грн.
Scroll to top