Ремонт кондиціонера Alfa Romeo 156

В потрібний час зроблене ТО та/або прРемонт кондиціонера Alfa Romeo 156офесійні ремонтні роботи авто – запорука його нормальної експлуатації, а також загальною довговічності та дуже необхідної безпеки. Тому будь-якому водієві треба знайти автомобільний сервіс, де фахівці точно допоможуть з різними поломками, а при ідеальних розкладах – мають необхідний досвід роботи як з конкретною моделлю та маркою автомобіля, так і вузлом, що потребує уваги. Якщо вам треба виконати ремонт кондиціонера Alfa Romeo 156, без зволікань звертайтеся до нас.

Врахування особливостей конкретного авто

Перелік головних вузлів сучасних автівок частіше за все практично ідентичний. Першопричини поломок також мало відрізняються:

 • проблемний стан доріг;
 • низька якість бензину на АЗС;
 • особливості водіння, наприклад любов до швидкості;
 • недотримання правильної періодичності проходження технічного обслуговування;
 • звичайний фізичний знос комплектуючих з часом або намотаним кілометражем;
 • випадки ДТП і тощо.

Але все одно на практиці ремонт кондиціонера Alfa Romeo 156 має немало відмінностей від усунення таких же поломок вузлів як на автівках інших брендів, так й на інших моделях такої ж марки. Часто різний підхід до обслуговування потрібен навіть стосовно до такої ж, що відрізняється лише за роком випуску.

У чому полягає різниця? Насамперед відрізняється ціна ремкомплекта, запчастин, а також самих вузлів. Крім того відчутно різною є доступність запасних частин. Третій момент – власне сама схема вузлів, їх розташування в автівці конкретного бренду та моделі. Через це в ідеалі варто довіряти ремонт кондиціонера Alfa Romeo 156 як професіоналам з відповідним досвідом, так й автомайстерні, що спеціалізується на усуненні несправностей конкретних марок та моделей транспортних засобів.

Наші основні плюси

Автосервіс успішно ремонтує кондиціонера Alfa Romeo 156 багато років. Наші майстри беруться за роботи різної складності. До переконливих причин звертатися до нас відноситься:

Весь необхідний асортимент витратних матеріалів. Частина з них розташовується на наших складах або прямо в автомайстерні, всі інші – оперативно поставляються від надійних партнерів, у тому числі кінцевих виробників та/або їх дилерів.
Високотехнологічне устаткування та прилади для здійснення точної діагностики, сервісу та самих ремонтних робіт. Вони дають можливість відмовитися від рутинних процесів, прискорити роботу, підняти загальну продуктивність налагодження автівки клієнта.
Приємні ціни на потрібні деталі та вузли, що потребують заміни. Наша майстерня працює з дилерами та виробниками, здійснює закупівлі на оптових умовах, що забезпечує реальну економію автовласникам, що обрали нас.
Конкретна спеціалізація. Якщо наша автомайстерня вказує, що робить ремонт кондиціонера Alfa Romeo 156, то це свідчить, що наші фахівці мають досвід:

 • діагностичної перевірки та усунення поломок відповідних вузлів автомобіля;
 • діагностичної перевірки та усунення дефектів конкретно такої марки автівки;
 • діагностичної перевірки та усунення несправностей саме цієї моделі авто.
 • Багатий накопичений досвід, високий професіоналізм та бажання ставати краще у наших майстрів. Вони здійснюють відновлення різних важливих вузлів автомобіля, у тому числі генераторів, турбокомпресорів, компресорів кондиціонеру, пускових систем двигуна, тощо.
 • Врахування основних інтересів замовника та дотримання ключових рекомендацій виробника авто у ході ремонту кондиціонера Alfa Romeo 156. Такий підхід дає можливість скоротити час на проведення необхідних процесів без мінімального збитку якості.

Вказаний вище набір сильних сторін нашої автомайстерні вже повною мірою оцінили тисячі клієнтів. Вони просто залишають свій автомобіль, а потім забирають його в заздалегідь обумовлений час без зривів термінів та проблеми, що раніше була. Запорукою якості обслуговування та ремонту виступає гарантія, що надається. Вона діє як на деталі або вузли, що замінено, так і на зроблені роботи.

Послідовність ремонту кондиціонера Alfa Romeo 156:

  1. Первинне звернення клієнта по телефону або через онлайн-форму. Наші представники проводять повну консультацію, пропонують час візиту, орієнтують власника автівки по вартості.
  2. Комплексна діагностика, що виконується на надійному устаткуванні. Ця оцінка стану автомобіля дає можливість точно визначити знос вузлів, ступінь поломок, їх локалізацію.
  3. Розбірка проблемного агрегату. Цей етап ремонту кондиціонера Alfa Romeo 156 дозволяє ще точніше виявити сутність дефекту.
  4. Безпосередні ремонтні роботи різної складності. Може робитися промивання, відновлення правильної геометрії, балансування елементів, повноцінна заміна, та таке інше.
  5. Збір та фінішна діагностика працездатності.
  6. Прийом автівки клієнтом.

Скористайтеся послугами інженерів нашого автомобільного сервісу!

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заміна шківа компресора кондиціонераот 200* грн.
Заміна сальника вала / ремкомплекта компресораот 500* грн.
Заміна клапана компресора кондиціонераот 300* грн.
Заміна золотника на сервісному порте системи кондиціонування автомобіляот 50 грн.
Промивання системи кондиціонування (один контур + промивна рідина)от3800 грн.
Промивання системи кондиціонування (два контури + промивна рідина)от 5000 грн.
Антибактеріальна обробка випарника кондиціонера і салону автомобіляот 550 грн.
Перевірка якості холодоагенту газоаналізатором250 грн.
Ремонт трубок, шлангів системи кондиціонування автомобіля (Вартість залежить від кількості з’єднань, точок зварювання, довжини шланга)от 150* грн.
Мийка / чистка агрегатуот 75 грн.
Scroll to top