Ремонт кондиціонера Богдан

Наш автомобільний сервіс проводить ремонт різних ключових агрегатів сучасних авто. Тому вам потрібен якісний ремонт кондиціонера Богдан – зв’яжіться з нашими менеджерами.

Чому краще вибрати нас?

Зараз чисельність автомобільних сервісів досить велике. Але ремонт кондиціонера Богдан необхідно виконувати в тому сервісі, який забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив масу хороших відгуків.

Наша автомайстерня пропонує усе це, а окрім того має багатий досвід, прагне виконувати свої обов’язки краще.

До головних причин делегувати ремонт кондиціонера Богдан нашій фірмі відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та прилади для проведення діагностичних та ремонтних робіт.
Кваліфіковані майстри з багатим досвідом ремонту ключових автомобільних агрегатів, включаючи турбіни, пускові системи мотору, генератори, компресори кондиціонеру, тощо. Наші спеціалісти регулярно підвищують кваліфікацію, щоб покращувати наявні навички.
Особливий підхід до потреб клієнта і його автомобілю. Ми строго витримуємо обумовлені терміни виконання ремонту, пропонуємо різноманітні варіанти розрахунку, погоджуємо усі ключові етапи робіт.
Гарантійні зобов’язання на ремонт кондиціонера Богдан, причому як на деталі, так і на роботу. Наш автосервіс несе відповідальність за передані нам авто і їх подальшу експлуатацію.
Дотримання усіх рекомендацій автомобільного виробника та проведення тільки тих процесів, які вимагаються та строго регламентовані.

Як робиться ремонт кондиціонера Богдан у нашій компанії?

Як правило, збої в роботі таких важливих компонентів транспортного засобу швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто виникають різноманітні відхилення, у тому числі шуми та стуки при русі, труднощі з пуском двигуна, з’являється відповідна індикація на торпеді, тощо.

Доцільно уникати подібних крайнощів, проводячи своєчасні перевірки. Цей підхід дозволить підтримувати нормальну працездатність механізмів транспортного засобу та максимально відстрочити ремонт кондиціонера Богдан.

Здійсненню безпосередньо ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, виявити наявні дефекти, деталі, що вимагають заміни, і таке інше. Діагностична процедура здійснюється професійними майстрами, причому суто на висококласному устаткуванні. Ми задіюємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, сканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки виявлена поломка конкретного вузла необхідно виконувати ремонт. Насамперед кваліфіковані фахівці нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, відразу ж очищаючи їх від пилу та наявних абразивних відкладень. У ході ремонту кондиціонера Богдан, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, перевіряється їх поточний стан. Від точності виконання такої підготовчої роботи безпосередньо залежить термін служби агрегату після закінчення ремонту і збірки.

Все поверхні, що схильні до тертя, треба обробити мастилом. В результаті цього усуваються такі дефекти у експлуатації:

  • підвищений нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • витік пального або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт кондиціонера Богдан – це сукупність заходів, що спрямовані на відновлення 100-процентної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: виконується заміна конкретних елементів, що відпрацювали своє. А в найбільш складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до заміни самого агрегату.

Слід розуміти, що конкретні заходи в ході ремонту обумовлюються здоровим глуздом. Так, якщо замінити елемент виходить доступніше за ціною та в рази оперативніше, ніж, наприклад, провести процес підгонки, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм вельми дорогі, то виконуються саме ремонтні роботи, а не заміна.

Наш автомобільний сервіс використовує в роботі якісні запчастини від перевірених постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту кондиціонера Богдан. Найбільш ходові комплектуючі вже в наявності майстрів, а усі інші оперативно замовляються та поставляються нам. Окрім відмінної якості окремих запчастин та цілих вузлів ми гарантуємо привабливі ціни на них, адже довго співпрацюємо з постачальниками, робимо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, огляд та ремонт свого транспортного засобу, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через форму на сайті. Фахівці проконсультують вас, як відбувається ремонт кондиціонера Богдан та всі його процеси, зорієнтують по цінам усунення популярних дефектів, тощо.

Вартість робіт по ремонту системи кондиціонування

Заправка системи кондиціонування хладагентом R1234yf
(В залежності від кількості використовуваного хладагента)
от 3000 грн.
Проверка системи кондиціонуванняот 100 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля до 800г. (входить додавання масла, фреону)750 грн.
Заправка системи кондиціонування автомобіля більш 800г. (Входить додавання масла, фреону)950 грн.
Добавление флуоресцентної фарби (входить перевірка на витік фреону через три дні) 100 грн.
Проверка компресора на стендіот 250 грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електроклапаном)от 800* грн.
Заміна підшипника шківа компресораот 300* грн.
Полный ремонт компресора кондиціонера (з електромуфти)от 700 грн.
Заміна муфти компресора кондиціонераот 250 грн.
Scroll to top