Ремонт стартера Богдан

Наш сервіс виконує ремонтні роботи багатьох ключових компонентів сучасних автівок. Тому вам потрібен професійний ремонт стартера Богдан – ви звернулися за адресою.

Наші переваги

Сьогодні кількість автомобільних сервісів досить велике. Але ремонт стартера Богдан слід робити у тих майстрів, хто забезпечить бездоганний сервіс, швидке обслуговування й усунення несправностей, заслужив велику кількість добрих відгуків.

Наш автосервіс має усе це, а окрім того має солідний досвід, прагне виконувати свої функції ще краще.

До переконливих причин доручити ремонт стартера Богдан нашій компанії відноситься наступне:

Усе необхідне устаткування та інструментарій для проведення діагностики та ремонту.
Компетентні ремонтники з великим досвідом ремонту ключових агрегатів авто, включаючи турбокомпресори, пускові системи мотору, генератори, компресори автомобільного кондиціонеру, тощо. Наші фахівці періодично проходять додаткове навчання, щоб удосконалювати свої навички.
Індивідуальний підхід до потреб клієнта і його автівки. Ми чітко витримуємо обумовлені терміни ремонтних робіт, пропонуємо різні варіанти розрахунку, погоджуємо усі відповідальні етапи робіт.
Гарантія на ремонт стартера Богдан, причому як на запчастини, так і на виконані роботи. Наш сервіс несе відповідальність за передані нам транспортні засоби і їх подальшу працездатність.
Врахування усіх рекомендацій виробника автівки та проведення виключно тих ремонтних робіт, які необхідні та чітко регламентовані.

Як робиться ремонт стартера Богдан у нашій автомайстерні?

Зазвичай несправності таких важливих агрегатів автомобіля швидко даються взнаки. В процесі експлуатації авто з’являються різного роду відхилення, у тому числі сторонні стуки при їзді, складнощі з пуском мотору, виникає спеціальна індикація на панелі приладів, тощо.

Доцільно не допускати такого, проводячи рекомендовані процедури обслуговування. Цей підхід дасть можливість підтримувати нормальну працездатність вузлів автівки та максимально відстрочити ремонт стартера Богдан.

Здійсненню самих ремонтних робіт на нашій СТО обов’язково передує компетентна діагностика. Вона дає можливість точно визначити стан вузла, визначити наявні проблеми, запасні частини, що потребують заміни, і таке інше. Діагностика здійснюється компетентними майстрами, причому тільки на сучасному устаткуванні. Ми застосовуємо програмне забезпечення для комп’ютерної діагностики, автосканери, діагностичні стенди, тощо.

Як тільки визначена поломка конкретного агрегату необхідно проводити ремонтні роботи. Насамперед кваліфіковані працівники нашого автосервісу проведуть розбирання вузлів, заздалегідь очищаючи їх від бруду та різних абразивних речовин. На початку ремонту стартера Богдан, всі деталі обробляються знежирюючими речовинами, аналізується їх загальний стан. Від точності виконання такої попередньої роботи безпосередньо залежить термін служби вузла після завершення ремонту і збірки.

Все поверхні, що випробовують тертя, варто обробити мастильними речовинами. Завдяки цьому виключаються наступні складнощі у експлуатації:

  • сильний нагрів деталей;
  • небажані проміжки;
  • витік палива або інших автомобільних рідин;
  • сторонній шум при роботі, тощо.

Власне ремонт стартера Богдан – це комплекс дій, які націлені на відновлення повної працездатності автомобіля. Проблемний вузол ремонтується, якщо це можливо: робиться заміна конкретних деталей, що зносилися. А в самих складних ситуаціях ремонтні процедури зводяться до повної заміни агрегату.

Треба розуміти, що конкретні дії під час ремонту обумовлюються логікою. Так, якщо заміна елементу виходить доступніше за ціною та в рази швидше, ніж, приміром здійснити процес очищення та промивання, тобто усунення несправності, то приймається рішення на користь першого варіанту. Коли нова деталь або цілий механізм дуже дорогі, то робляться саме відновні процедури, а не заміна.

Наша СТО використовує в роботі якісні запчастини від надійних постачальників. Це є ще однією гарантією продуктивного ремонту стартера Богдан. Самі ходові комплектуючі вже в розпорядженні майстрів, а усі інші оперативно замовляються та доставляються нам. Окрім високої якості окремих запчастин та цілих вузлів ми пропонуємо доступні ціни на них, адже довго взаємодіємо з постачальниками, виконуємо закупівлі у них за оптовими розцінками.

Для запису на обслуговування, діагностику та ремонтні роботи свого автомобіля, зв’яжіться з менеджерами нашою фірми за телефонами або через онлайн-заявку на сайті. Фахівці проведуть консультацію, як відбувається ремонт стартера Богдан та всі його процеси, зорієнтують по вартості усунення поширених несправностей, тощо.

Вартість робіт по ремонту стартера

Ремонт втягуючого реле стартера (заміна контактів і перемотування)700 грн.
Ремонт бендикс стартера150* грн.
Ремонт статора стартера (до 2.9 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 2.9 kW до 4.0 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 4.0 kW до 6.5 kW)950 грн.
Ремонт статора стартера (от 6.5 kW)1100 грн.
Мийка / чистка агрегату75 грн.
Перевірка стартера на автомобилеот 50** грн.
Зняття з автомобіля стартераот 200 грн.
Зняття з автомобіля стартера c допработаміот 200*** грн.
Scroll to top